• Najwyższym celem MA-URI® jest pomóc Ci w przywróceniu Twojemu życiu oryginalnej pełni. Jest to prawdziwa definicja uzdrawiania. Pełnia oznacza doskonałą równowagę między Twoim ciałem fizycznym i zdrowiem, emocjami, przekonaniami i przeznaczeniem. Doskonałe połączenie z Bogiem i ze światem.

   To, co ogranicza nas przed osiągnięciem Pełni, to uczucie separacji powstałe na skutek traumatycznych wspomnień z życia naszego i naszych przodków, zapisane na poziomie komórkowym ciała. Ponieważ zaś ciało jest uznawane za uświęcone zwierciadło naszej świadomości i biblioteka naszych doświadczeń, nic dziwnego, że jednym z najbardziej efektywnych narzędzi w Sztuce Uzdrawiania MA-URI® jest MA-URI® Bodywork (praca z ciałem).

   MA-URI Bodywork jest wysoce rozbudowanym, wyjątkowo pięknym rytuałem, wykonywanym przez Praktyka dla osoby na stole. Wykorzystuje rytm muzyki, specjalny taniec, nacisk przedramion, słowa klucze, oddech i modlitwę jako narzędzia pozwalające osobie poddającej się sesji na podniesienie poziomu witalnej energii, na uwolnienie traumy emocjonalnej i przeprogramowanie umysłu nowymi przekonaniami.

   Każda sesja pracy z ciałem wykonywana jest przez Praktyka w głębokim połączeniu z osobą na stole do masażu i przebiega zgodnie z zasadami starożytnych polinezyjskich nawigatorów, którzy – aby żeglować bezpiecznie na długich dystansach, musieli rozwinąć niezwykłe zdolności połączenia z naturą, swoim instynktem, wewnętrznym wiedzeniem, a także umiejętności duchowe.

   Podobnie jak Nawigatorzy dawnej Polinezji, dziś każdy Praktyk MA-URI® pracuje nad swoją własną świadomością, by wznieść się na poziom Uświęcenia i Jedności z osobą na stole. Przytomność i samodyscyplina Praktyka, jego zdolności czytania ciała i umiejętność bycia Miłością, którą Jest, są kluczowe, aby ta wyprawa przez ocean zmiany przebiegła pomyślnie.

   Jeśli osoba na stole tak wybierze, każda sesja pracy z ciałem MA-URI® może stać się dla niej inicjacją na wyższy poziom świadomości, wewnętrznej mocy i wolności. Sesja taka pomaga pozbyć się nieaktualnych wzorców w myśleniu, percepcji życiowych ról, i przejść ku nowej tożsamości i możliwościom.